W jaki sposób można prędko oraz bezboleśnie zmieniać odcień swoich oczu?

Większość społeczeństwa zachowuje dziś aktywny tryb życia. Jeśli nawet nie uprawia sportu, to z pewnością skarży się na brak wolnego czasu. Dla tego typu właśnie osób stworzono niezwykle komfortowe w używaniu szkła kontaktowe.
Mogą być doskonałym wyjściem dla młodych ludzi, którzy trenują przeróżne konkurencje sportowe, ponieważ w wypadku jakiejś kontuzji, w przeciwieństwie do okularów, nie uszkodzą twarzy.

soczewki kontaktowe jednodniowe

Autor: Calvado.pl
Źródło: Dekoria.pl
Poruszają się wraz z gałką oczną oraz nie parują przy zmianach temperatury. Jeżeli interesują Cię soczewki kontaktowe jednodniowe szkła są o tyle wygodniejsze, że nie wymagają do ich przechowywania specjalnego płynu. Można by je po prostu wyrzucić i nałożyć nowe. Ich dodatkową zaletą jest także ich bardzo niska cena.

Jeżeli według Ciebie prezentowany tekst jest ciekawy, to zobacz również pomocne źródło (https://reha-kompleks.pl/oferta-zabiegow/terapia-manualna/), które zawiera absorbujące informacje – one niewątpliwie Cię zajmą.

Często też można otrzymać bezpłatne próbki. Ponadto przy ich pomocy można prędko zmienić kolor swoich źrenic. Tego typu szkiełka nie obciążają swoim ciężarem nosa, ani nie redukują pola widzenia. Takie jednodniowe soczewki są znakomitym rozwiązaniem dla osób, które nie chciałyby wkładać okularów, a często są w podróży. Posiadają w tym czasie ograniczony dostęp do bieżącej wody, co komplikuje zamianę szkiełek w odpowiednich uwarunkowaniach.

efekty

Autor: German Tenorio
Źródło: http://www.flickr.com
Jednodniowe soczewki mogłyby być używane przez osoby z niemalże dowolną wadą wzroku: krótkowidztwem, dalekowidztwem, astygmatyzmem czy prezbiopią. Szkła kontaktowe kupuje się w pojemnikach posiadających 30 sztuk. Cena to ok.

70-100 złotych, zależnie od ich producenta oraz rodzaju soczewek.

Nie zwlekaj – jeżeli spodobał Ci się ten tekst, to kompleksowy wpis (http://a2clinic.pl/stomatologia/ortodoncja/) da się również przeczytać pod wskazanym linkiem. Informacje stworzyliśmy dla Ciebie z ochotą.

Te sferyczne są trochę tańsze niż toryczne. Jeżeli chcesz zacząć zakładać tego typu szkiełka, należałoby uprzednio skonsultować się z okulistą.