Kilka przykładowych sposobów na modelowanie sylwetki czyli co panie potrafią znosić żeby ładnie wyglądać.

Z paniami to jest tak, że jedne miejsca będą chciały zmniejszyć, a z kolei inne znacznie zwiększyć. Do tych ostatnich można na przykład zaliczyć biust, a pomysłów na to, żeby nabrał on odpowiedniej wielkości i kształtu jest przynajmniej parę. Do niedawna najpopularniejsze były silikonowe wkładki, lecz w ostatnim czasie zaczyna się od nich odchodzić na rzecz innych technik.

kobieta, lekarz

Autor: Bird&Co Sp. z.o.o.
Źródło: Bird&Co Sp. z.o.o.
Aktualnie coraz częściej wykonywany jest przeszczep tłuszczu do biustu (rekomendowana strona).

Czy pragniesz może otrzymać link do strony klinika ortopedyczna wrocław, gdzie oczekują na Ciebie nowe teksty? Sądzimy, że przypadnie Ci do gustu ten portal.

Technika ta cechuje się dużą skutecznością, bardzo ładnie modeluje biust, a co najważniejsze nie trzeba nic obcego w sobie nosić. W kilku słowach zabieg ten będzie polegał na pobraniu tłuszczu z jakiejś innej części organizmu i wszczepieniu go do biustu, przebiega on przeważnie dwuetapowo. W znieczuleniu ogólnym pobiera się odpowiednią ilość tłuszczu z ud czy bioder, uzyskane tym sposobem tkanki są poddawane oczyszczaniu a później wstrzykuje je w dokładnie odmierzonej ilości do mięśnia piersiowego. Dzięki zastosowaniu tkanek z własnego organizmu przeszczep tłuszczu do biustu cena (więcej…) jest bardzo bezpiecznym zabiegiem i rzadko daje jakieś groźniejsze powikłania.

Pierwszym etapem wcześniej prezentowanego przeszczepu tłuszczu do biustu jest liposukcja, zabieg ten jest niezwykle popularny także w celu zredukowania tkanki tłuszczowej w organizmie. Najczęściej wykonuje się go na brzuchu i udach, czyli tam gdzie będzie występować najwięcej problemów z nadmiarem tłuszczowych komórek, ale wiele pań będzie się także decydować na przeprowadzenie go na innych częściach ciała.

liposukcja

Źródło: http://www.lipoline.pl/
Na przykład liposukcja twarzy (zobacz dodatkowe informacje) od jakiegoś czasu weszła do typowych zabiegów realizowanych w kosmetycznych gabinetach. Twarzy nie uda się wymodelować przy pomocy diety czy ćwiczeń, z tego też powodu jedynym sposobem na eliminację niepotrzebnego tłuszczu jest właśnie liposukcja. Sam zabieg przeprowadza się w znieczuleniu miejscowym w specjalnie wyposażonych gabinetach. Chirurg robi niewielkie nacięcia w wyznaczonych miejscach, przez jakie później usuwa komórki tłuszczu, a na zakończenie zakłada się kilka szwów, które trzeba przez następne parę dni nosić.