Kilka przykładowych sposobów na modelowanie sylwetki czyli co panie potrafią znosić żeby ładnie wyglądać.

Z paniami to jest tak, że jedne miejsca będą chciały zmniejszyć, a z kolei inne znacznie zwiększyć. Do tych ostatnich można na przykład zaliczyć biust, a pomysłów na to, żeby nabrał on odpowiedniej wielkości i kształtu jest przynajmniej parę. Do niedawna najpopularniejsze były silikonowe wkładki, lecz w ostatnim czasie zaczyna się od nich odchodzić na rzecz innych technik.

kobieta, lekarz

Autor: Bird&Co Sp. z.o.o.
Źródło: Bird&Co Sp. z.o.o.
Aktualnie coraz częściej wykonywany jest przeszczep tłuszczu do biustu (rekomendowana strona). Technika ta cechuje się dużą skutecznością, bardzo ładnie modeluje biust, a co najważniejsze nie trzeba nic obcego w sobie nosić. W kilku słowach zabieg ten będzie polegał na pobraniu tłuszczu z jakiejś innej części organizmu i wszczepieniu go do biustu, przebiega on przeważnie dwuetapowo. W znieczuleniu ogólnym pobiera się odpowiednią ilość tłuszczu z ud czy bioder, uzyskane tym sposobem tkanki są poddawane oczyszczaniu a później wstrzykuje je w dokładnie odmierzonej ilości do mięśnia piersiowego.

Czy chciałbyś zobaczyć niniejszy temat z innej perspektywy? Jeżeli tak, to zdobądź więcej informacji, które umieszczone zostały w tym miejscu.

Dzięki zastosowaniu tkanek z własnego organizmu przeszczep tłuszczu do biustu cena (więcej…) jest bardzo bezpiecznym zabiegiem i rzadko daje jakieś groźniejsze powikłania.

Pierwszym etapem wcześniej prezentowanego przeszczepu tłuszczu do biustu jest liposukcja, zabieg ten jest niezwykle popularny także w celu zredukowania tkanki tłuszczowej w organizmie. Najczęściej wykonuje się go na brzuchu i udach, czyli tam gdzie będzie występować najwięcej problemów z nadmiarem tłuszczowych komórek, ale wiele pań będzie się także decydować na przeprowadzenie go na innych częściach ciała.

liposukcja

Źródło: http://www.lipoline.pl/
Na przykład liposukcja twarzy (zobacz dodatkowe informacje) od jakiegoś czasu weszła do typowych zabiegów realizowanych w kosmetycznych gabinetach. Twarzy nie uda się wymodelować przy pomocy diety czy ćwiczeń, z tego też powodu jedynym sposobem na eliminację niepotrzebnego tłuszczu jest właśnie liposukcja. Sam zabieg przeprowadza się w znieczuleniu miejscowym w specjalnie wyposażonych gabinetach. Chirurg robi niewielkie nacięcia w wyznaczonych miejscach, przez jakie później usuwa komórki tłuszczu, a na zakończenie zakłada się kilka szwów, które trzeba przez następne parę dni nosić.