dbałość o właściwe żywienie

Od dawna wiadomo, że troskliwość o należyte, zdrowe odżywianie jest istotna dla prawidłowego wzrastania, oraz podtrzymania właściwego stanu zdrowia. Umożliwia uniknąć wielu chorób, jakie rozwijają się czasami przez dużo lat, jako efekt spożywania nadmiernej, albo nazbyt małej ilości określonych składników pokarmowych.

owoce

Autor: Pink Sherbet Photography
Źródło: http://www.flickr.com
Ekologiczna woda kokosowa jest całkowicie prawdziwa, czysta biologiczne, a także pełna niezbędnych dla naszego ustroju soli, witamin i mikroelementów. Wspaniale zastępuje mleko i napoje izotoniczne. Jest bezbarwna, czasami lekko mętna, zakolorowana na biało i niemal całkiem pozbawiona tłuszczu. Im młodszy kokos, tym więcej wody zawiera. Woda kokosowa jest dostatnim zdrojem wielu pierwiastków mineralnych, m.in. potasu, magnezu, wapnia, fosforu i sodu. Woda kokosowa działa jak napój izotoniczny, nawadnia system i uzupełnia ubytki elektrolitów spowodowane nasilonym wysiłkiem fizycznym. Zawiera ona o wiele więcej potasu aniżeli większość różnych trunków energetycznych i izotonicznych, a także cechuje się mniejszym składem sodu. Dzięki temu pomaga naszemu ustrojowi szybciej się zregenerować i nabrać sił przed dodatkowymi wyzwaniami. Bardzo dobrze nadaje się dla sportowców w toku podwyższonego wysiłku. Ekologiczna woda kokosowa jest antyalergiczna, nie zawiera laktozy ani cholesterolu. Do tego ma niższą zawartość tłuszczu niż mleko, a równocześnie jest od niego bardziej pożywna. Woda pochodząca z środka młodego zielonego kokosa ma skład analogiczny do osocza krwi – RAWFOODS.

zdrowe przekąski

Autor: TOK TOK
Źródło: TOK TOK
Kokos i woda kokosowa świetnie wpływa na kondycję skóry, przydają skórze blasku, jędrności i gładkości. Kokos działa doskonale na serce, reguluje cholesterol, pomaga w utrzymaniu wagi ciała, dezynfekuje system z toksyn i drobnoustrojów. Dodaje siły, wzmacnia metabolizm.

Kiedy poszukujesz dokładnych wiadomości, nie zwlekaj, tylko sprawdź pod linkiem (http://www.lomza.centrumdemed.pl/demed/ortodonta-ortodoncja/). Odnajdziesz tam wszystkie potrzebne informacje.

Energetyczny baton kokosowy nie mieści żadnych sztucznych domieszek i polepszaczy Przygotowywane są w taki sposób, ażeby nie pozbawić ich atutów odżywczych. Znakomite dla sportsmenów, ludzi spędzających czas aktywnie, oraz dla wszelkich wypatrujących odżywczej i nadzwyczaj smakowitej przekąski – pyszny ekologiczny baton kokosowy.