Zmniejszona chęć na uprawianie seksu? Trudność z „leniwym” libido? Masz te dolegliwości? Można z tym walczyć!

Być może zauważasz, iż zmniejsza się Twoja ochota na seks? Co więcej, co gorsza, samo zbliżenie, faktycznie tak miłe nie daje takiej radości, jak kiedyś. Jeśli dostrzegasz u siebie takie coś to może oznaczać, iż Twoje libido za bardzo „odpoczywa”.

Tabletki

Autor: Patrik Nygren
Źródło: http://www.flickr.com
Całe szczęście istnieją odpowiednie sposoby, odpowiednie preparaty na libido i witaminy dla kobiet, które zmienią ten stan – rekomendowane preparaty. Czemu tak się jednakże dzieje? Może zacznijmy od tego, co to jest libido. Najprościej rzecz definiując to pobudzenie seksualne, chęć zaspokojenia naturalnego popędu seksualnego. Na gruncie medycznym możemy także to zdefiniować, jako zdolność do reakcji seksualnych. O libido można również mówić w kwestii umiejętności organizmu do reakcji na wewnętrzne pragnienia, lecz także o podatności na inne wpływy, przykładowo bodźce środowiskowe.

Na prezentowanej stronie są absorbujące zagadnienia, ale przeczytaj także dodatkowe tematyczne wątki, ponieważ one również z pewnością Cię zaciekawią.

Pokutuje przekonanie, że kobiety odznaczają się niższą od panów pobudliwością seksualna.

Leki

Autor: Oona Räisänen
Źródło: http://www.flickr.com

W tym sensie uważa się, że mężczyźni szybciej odczuwają podniecenie, szybciej czują ekscytację. Jeśli i owszem, jest to najpewniej związane z faktem, że na panie wpływają czynniki psychiczne, szereg emocji, które jeszcze mocniej je blokują Nie jesteśmy w stanie jednakowoż przyznać, iż jedynie płeć ma wpływ na bodźce seksualne. Tak naprawdę przyczyny takiego stanu są bardzo różnorodne, może być ich bardzo dużo. Niektórzy jednocześnie zastanawiają się kiedy jesteśmy w stanie mówić o mniejszym libido (suplementy podnoszące libido). Chociaż nie ma jednoznacznej opinii na ten temat, to jednakowoż przez spadek libido rozumiemy zmniejszenie ochoty na współżycie, brak popędu do partnera, a również odczuwanie mniejszej satysfakcji w czasie stosunku seksualnego. Na szczęście można poprawić libido. Jest rzeczywiście wiele preparatów, jakie pomagają każdej kobiecie, która ma z tym kłopot.

W ich składzie często spotkać możemy zioła, czyli na przykład afrodyzjaki, jak lukrecja, imbir lub rozmaryn. Za niemal identyczne produkty można uważać cytrusy, czyli witamina C, oraz orzechy, brokuły czy pełne ziarno bogate w witaminę B. Bardzo istotnym i pomocnym składnikiem jest również L-arginina, zwiększa ona przekrwienie narządów rodnych, co poprawia doznanie w czasie stosunku. Powinniśmy spróbować tych metod i preparatów, bo są one faktycznie pomocne. Pamiętaj, że libido jesteś w stanie ruszyć, aby działało jak dawniej.